Pokaż ten artykuł na swoim profilu społecznościowym

!! UWAGA SCAM !!

PORGAM NIE PŁACI

Witamy Wasz wsztykich,

Powiedz mi kiedy ostatni raz byłeś/byłaś w ZOO ? Ja osobiście to z 2 lata temu we Wrocławiu, dość dawno prawda ? No ale nie ma co się rozczulać, nigdy nie jest za późno, dlatego dziś pokażemy Wam program, w który inwestujemy już jakiś czas, nazywa się Zooo Proprietary Limited. Program jest dostępny online 800 dni. Wg alexa ranking jest to prawda, niemniej jednak jak zawsze trzeba na to brać poprawkę.

Program Zooo Proprietary Limited został zarejestrowany w Australii. Firmę można znaleźć na oficjalnej australijskiej stronie z zarejestrowanymi firmami. Wynika z niej, że firma istnieje od 7 października 2016. Wszystkie te informacje również dostępne są na stronie programu.

Gdzie program Zooo Proprietary Limited inwestuje pieniądze ? Tak naprawdę nie wiadomo ale właściciele twierdzą, że obecnie skupiają się na projektach dotyczących przetworzenia mięsa, systemów odżywiania rzadkich zwierząt, inżynierii genetycznej i rozwoju związanego z klonowaniem. Sama strona wygląda na nie standardową, co mówi nam ze właściciele włożyli masę pracy w system oraz wygląd strony. Jednak jak zawsze ciężko powiedzieć, że jest to jakikolwiek czynnik mówiący o długowieczności samego programu

Wiarygodność programu jest ukazywana czy nawet udowadniana na kilka różnych sposobów. Przede wszystkich przekazują informacje, że jest to długoterminowy projekt. Po drugie, na stronie głównej można znaleźć filmy z opiniami użytkowników, nie pytaj mnie czy są prawdziwe, bo równie dobrze mogą być wyreżyserowane. Po trzecie na stronie głównej znajduje się kilka certyfikatów nt. zabezpieczeń itp.

Portale społecznościowe wyglądają bardzo obiecująco. Jak na program typu HYIP robi wrażenie. 5500 Lubie to na FB oraz 6900 falowersów Twitterze. Firma prowadzi dość dużą kampanie mająca na celu dobrą komunikacje z inwestorami poprzez portale społecznościowe, bardzo dużo publikacji praktycznie każdego dnia. Pierwszy wpis na twitterze został dodany 1 lutego 2016 roku.

Przyjrzyjmy się planom inwestycyjnym Zooo Proprietary Limited. Minimalna inwestycja wynosi 10 USD i nie ma maksymalnych limitów dla inwestycji. Jeśli odwiedziłeś stronę programu, na pewno zauważyłeś, że istnieje wiele różnych kombinacji planów inwestycyjnych i mogą być one mylące, szczególnie dla początkujących inwestorów. Dlatego polecamy programy na 50 – 75 dni. Zakładając ze zainwestujemy $200 na plan 2,5% na 75 dni, będzie dostawać $5 dziennie, czyli po 40 dniach będziemy mieć już $200 na naszym koncie. Dodatkowo na koniec inwestycji dostaniemy zwrot depozytu co wygląda naprawdę interesująco.

Podsumowując, program prawdopodobnie jest w sieci od 800 dni, ma dość ciekawe plany inwestycyjne. Różnego rodzaju dyskusje na temat programy można znaleźć praktycznie wszędzie w Internecie, co w naszym rozumieniu czyni go bardzo popularnym. Inwestujemy już kilka dni w ten program i na chwile obecna wydaję się być stabilny. Pamiętaj jednak, że każda inwestycja niesie za sobą ryzyko utraty całkowitej lub części zainwestowanych środków, i ta decyzje podejmujesz sam.

 

Adres: https://zooo.cc
Data rozpoczęcia: 17 Października 2016
Rodzaj płatności: Manualna
Min. wkład: $ 10
Min. wypłata: $ 1
Płatności: Perfect Money, Payeer, AdvCash, Bitcoin
SSL: COMODO
Ochrona przed DDoS: DDoS-Guard
Prowizje poleconych : 8%

Przy rejestracji z naszych linków dostaniesz zwrot 50% prowizji

Jeżeli chcesz dostać zwrot prowizji wypełnij formlarz klikając przycisk „Zwrot prowizji” poniżej, gdzie znajdziesz wszystkie potrzebne informacje. Zwrot zostanie wysłany w przeciągu 48h godzin od momentu wysłania wniosku.

Komentarze

komentarze

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Translate »