Pokaż ten artykuł na swoim profilu społecznościowym

!! UWAGA SCAM !!

PORGAM NIE PŁACI

1. Opis programu

Dzisiejszy program, który chcemy opisać to Ykke. Program znajduje się już jakiś czas w naszym portfolio programów inwestycyjnych typu HYIP. Mamy bardzo dużo pozytywnych odczuć na temat tego programu. Pierwsze z nich to otwarcie na polskich inwestorów. Już jakiś czas temu administracja programu dodała obsługę w języku polskim, co jest znaczącym ułatwieniem dla inwestorów słabo posługujących się językiem angielskim. Program jest naprawdę prosty, wręcz użył bym słów, ze jest dedykowany dla początkujących inwestorów. Oczywiście analizując popularność programu Ykke, śmiało można stwierdzić, że w program również inwestują tzw „grube ryby”.

2. Plany inwestycyjne

Tak jak pisaliśmy wyżej, program jest bardzo prosty ze względu na to iż posiada jeden plan inwestycyjny oraz jeden procesor płatniczy, którym jest BTC. Program daje możliwość zarobku 3% dziennie od sumy zainwestowanych pieniędzy na czas nieograniczony. Co to oznacza ? Oznacza to, że do momentu, aż program będzie wypłacalny będziemy w stanie dostawać dzień po dniu 3% od naszego depozytu, co wygląda dość ciekawie, prawda ?
Pojawia się pytanie, jak długo program będzie działał, odpowiedź nasuwa się sama „ tylko administracja program to wie”.

3. Popularność / Media społecznościowe

Analizują popularność strony bazując na statystykach alexa https://www.alexa.com/siteinfo/ykke.io, śmiało możemy powiedzieć, że program z dnia na dzień jest coraz bardziej rozpoznawalny oraz ma coraz więcej użytkowników. Obecnie w rankingu globalnym zajmuje pozycje na 124026 – co jest naprawdę imponujące. Główni użytkownicy pochodzą z Rosji, Korei południowej, Indii, Włoch oraz Niemiec.

4. Podsumowanie

Program Ykke wygląda bardzo ciekawe, szczególnie dla nas Polaków ze względu na dodany język polski. 3% dziennie na zawsze wygląda dość ciekawe i interesująco, jednak z drugiej strony daje duże zagrożenie, że program nie będzie działał zbyt długo, choć może się mylę. W każdym mąć razie, osobiście lubimy programy, gdzie widzimy nasz ojczysty język dlatego oby działał jak najdłużej.

Komentarze

komentarze

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Translate »