Pokaż ten artykuł na swoim profilu społecznościowym

!! UWAGA SCAM !!

PORGAM NIE PŁACI

Witajcie

Dziś opiszemy program, który ostatnio robi dość dużą furorę i internetach – mowa o sportarb. Program już istnieje ponad 50 dni. Dzięki, temu, że o programie coraz więcej się mówi, również postanowiliśmy opisać go w skrócie.

Pierwsze co jest dość imponujące to obecność w mediach społecznościowych. Na twiterze jest aż 21500 obserwujących, a na facebooku az 11500. Liczby są dość duże, jednak na twiterze jest tylko 7 wpisów, co jest dość dziwne prawda ?

Program bardzo szybko zyskał na popularności co widać w rankingu alexa. Wzrósł aż o 8,243,290 pozycji w rankingu globalnym co jest bardzo imponujące w tak, krótkim czasie. Obecnie sportarb.com jest na 3.616 pozycji w USA. Przy takim wzroście na pewno się to zmieni na korzyść w przeciagu kilku następnych tygodni. Strona posiada również tzw backlinki, tzn. że ludzie wklejają linki do strony na swoich blogach, forach itp. Jeżeli chodzi o ruch to widzimy ponad milion odwiedzin od czasu uruchomienia serwisu, co również jest bardzo imponujące. Pomimo, że liczby opisane wyżej są imponujące, pamiętaj by brać takie informacje również z lekkim przymrużeniem oka, bo nie wiadomo ile w tym marketingu, a ile prawdy.

17 marca 2017 roku dodano kilka nowych języków dzięki czemu, program pozyskał nowych inwestorów. Strona nie jest jeszcze dostępna w języku polskim. Po analizie widać, że najwięcej gości jest z Rosji, Japoni, Wietnamu, USA oraz Ukrainy. Na chwile obecna jest zarejestrowanych 23 500 użytkowników i wg informacji od administracji to zaledwie 10% tego co program może przyjąć. Na stronie nie znajdziemy niestety danych nt. depozytów tzn, ile zostało wpłacone i wypłacone.

Ważnym zadaniem dla nas, całego zespołu hyipstat.pl jest teraz to by monitorować postępy programu. Sportarb.com ogłosił uruchomienie aplikacji na Androida oraz IOS, aplikacje mają być dostępne w przeciągu tygodnia maksymalnie dwóch.

Reasumując: Na chwile obecną widzimy bardzo szybki wzrost popularności programu. Program dostępny jest już 50 dni i posiada tylko 2 opcje inwestycji. Wygląda obiecująco jednak pamiętaj, że każdy program inwestycyjny niesie za sobą bardzo duże ryzyko straty całości lub części zainwestowanego kapitału, te ryzyko podejmujesz sam.

 

Adres: https://sportarb.com
Data rozpoczęcia: 29 stycznia 2017
Wypłaty: 2 razy dziennie od PN do PT w godzinach 11:00 do 16:00
Min. wkład: $ 25
Min. wypłata: $ 1
Języki: 9 dostępnych języków
SSL: COMODO
Ochrona przed DDoS: DDoS-Guard
Prowizje poleconych : 7-3-1-1%

Przy rejestracji z naszych linków dostaniesz zwrot 50% prowizji

Jeżeli chcesz dostać zwrot prowizji wypełnij formlarz klikając przycisk „Zwrot prowizji” poniżej, gdzie znajdziesz wszystkie potrzebne informacje. Zwrot zostanie wysłany w przeciągu 48h godzin od momentu wysłania wniosku.

Komentarze

komentarze

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Translate »