Pokaż ten artykuł na swoim profilu społecznościowym

!! UWAGA SCAM !!

PORGAM NIE PŁACI

Prawdopodobnie niektórzy z was są już myślą o tym, że trzeba pracować, weekend już prawie za nami. My pracujemy dla Was nawet w niedziele i dziś mamy dla Was recenzje programu o nazwie REYKEY. Program jest już uruchomiony i działa 36 dni. REYKEY dołączył do naszego monitora już kilka dni temu. W program zainwestowaliśmy $200 i teraz nadszedł czas, aby opisać szerzej program REYKEY i sprawdzić, czy mają coś ciekawego do zaoferowania, tak więc zaczynamy.

To kolejny HYIP z brytyjskimi danymi dotyczącymi zarejestrowania firmy. Tak jak już pisaliśmy wiele razy praktycznie 90% firm jest zarejestrowana w UK, ale czy to ważne ? chyba nie prawda ? Ważne by program płacił jak najdłużej. REYKEY zajmuję się głównie handlem kryptowalutami – jest to ostatnio dość modne w programach HYIP i trzeba to brać z przymrużeniem oka.

Jak zwykle, zadajemy sobie pytanie – jak ten program różni się od innych?  W rzeczywistości jest coś ciekawego, a dokładnie program partnerski. Istnieje łącznie 7 różnych poziomów w programie partnerskim. Każdy kolejny poziom można dostać, dzięki osiągnięciu odpowiednich wyników, musicie to sami zobaczyć. Zarobki z programy partnerskiego wahają się od 1% do 25%, co jest niesamowite, prawda ? 25% można uzyskać dopiero jak wejdziemy na 7 poziom – a to nie jest takie łatwe.

REYKEY oferuje dwa plany inwestycyjne. Obydwa plany inwestycje zaczynają się od inwestycji minimum $20. Początkowy depozyt jest wliczony w płatności dzienne i wg nasz trzeba  obliczyć, ile dni potrzeba, aby cały depozyt wrócił na nasz portfel. Na przykład inwestycja w wysokości $200 w pierwszym planie REYKEY DAILY daje nam $7 dziennie, gdzie cała kwota zainwestowanego depozytu wraca po 29 dniach.

Jak zwykle pamiętaj, że wszystkie HYIP są bardzo ryzykowne i jesteś jedyną osobą odpowiedzialną za inwestycje. Jeśli więc zdecydujesz się na jakieś inwestycje, nie inwestuj więcej, niż możesz sobie stracić!

 

 

Adres: https://reykey.io
Data rozpoczęcia: 18 marzec 2017
Rodzaj płatności: Manualna
Min. wkład: $ 20
Min. wypłata: $ 1
Procesory płatnicze: Perfect Money, Bitcoin, Payeer, Litecoin
SSL: COMODO
Ochrona przed DDoS: DDoS-Guard
Prowizje poleconych : Zróżnicowany

Przy rejestracji z naszych linków dostaniesz zwrot 50% prowizji

Jeżeli chcesz dostać zwrot prowizji wypełnij formlarz klikając przycisk „Zwrot prowizji” poniżej, gdzie znajdziesz wszystkie potrzebne informacje. Zwrot zostanie wysłany w przeciągu 48h godzin od momentu wysłania wniosku.

Komentarze

komentarze

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Translate »