Pokaż ten artykuł na swoim profilu społecznościowym

Witajcie!

Dzisiaj opiszemy dla was projekt Octoin, który oprócz standardowego HYIP wg opisu oferuje usługi takie jak własna elektroniczna waluta, giełda P2P, handel crypto-walutowy oraz wydobycie. Ogólnie rzecz biorąc, jest to dość skomplikowany program, który dla początkujących może być ciężki w rozumieniu, dlatego zrobię co w mojej mocy, aby wyjaśnić go w jak najlepszy sposób. Zacznijmy w takim razie analizę

 1. Opis programu

Istnieje kilka sposobów zarabiania pieniędzy z Octoin, niż jak to zazwczyja wygląda, czyli zarabianie od naliczeń procentowych. Do tego wrócę jednak później, gdyż na początek myślę, że ważniejsze jest skoncentrowanie się na planach inwestycyjnych i zadbanie o to, abyście najpierw zrozumieli o co w tym chodzi. Minimalna inwestycja w Octoin to $10. Zasadniczo istnieje naprawdę tylko jeden plan inwestycyjny z różnym czasookresem, który wybierasz sam. Można wybrać termin 30,60,90,90,120 lub 150 dni kalendarzowych, czyli od jednego do pięciu miesięcy. Octoin nalicza zmienne oprocentowanie o którym więcej w następnym akapicie. Na sam koniec inwestycji wraca zainwestowany depozyt.

Najbardziej nieprzewidywalnym czynnikiem w Octoin jest sama stopa procentowa. Jest zmienna, dlatego nie możemy dokładnie określić, z jakim zyskiem netto zakończy się inwestycja. Niezależnie od tego na jaką długość okresu inwestycji się zdecydujesz średnie naliczanie dziennie jest na poziomie około 1%.

 1. Plany inwestycyjne

Tak jak zostało opisane wyżej mamy praktycznie jeden podstawowy plan inwestycyjny, który uzależniony jest od czasookresu. Bez znaczenia na jaki długi czas zostanie zlecona inwestycja, mniejwiecej taki sam % każdego dnia będzie wpływał na nasze konto, bedzie to około 1%. Wiec estymując i jest to tylko założenie, przy inwestycji $100 na 30 dni, na koniec inwestycji powinniśmy mieć około $130.

Dodatkowo program daje możliwość wydobycia kryptowalu jak również handlu nimi – jednak po głębszej analizie, nie polecamy tych opcji.

 1. Popularność / Media społecznościowe

Obecnie (na dzień publikacji recenzji) Octoin posiada cztery różne profile społecznościowe.

  1. Facebook posiada obecnie 5705 osób które lubią profil. Pierwszy wpis jest datowany na 29 października 2017 roku, co podaje po dyskusje czy obecna liczba użytkowników obserwujących profil Oction jest prawdziwa czy nie
  2. Twitter posiada 10 wpisów oraz 60 obserwujących
  3. Plus google posiada 10 obserwujących
  4. Instagram posiada 10 wpisów oraz 30 obserwujących

4. Podsumowanie

Program dość skomplikowany dający bardzo dużo możliwości, mowa tutaj dodatkow o wydobyciu oraz handlu kryptowalutami. Pomysł ciekawy i być może się mocno rozwinie zyskując na popularności. Nie mniej jednak trzeba pamiętać, że takie opcje inwestycji są bardzo ryzykowne, dlatego wszystkie inwestycje robisz na własną rękę. Traktuj to jako zabawę a nie główne źródło dochodu.

 

Przy rejestracji z naszych linków dostaniesz zwrot 50% prowizji

Jeżeli chcesz dostać zwrot prowizji wypełnij formlarz klikając przycisk „Zwrot prowizji” poniżej, gdzie znajdziesz wszystkie potrzebne informacje. Zwrot zostanie wysłany w przeciągu 48h godzin od momentu wysłania wniosku.

Komentarze

komentarze

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Translate »