Pokaż ten artykuł na swoim profilu społecznościowym

Od jakiego czasu w naszych portfolio programów znajduje się investellect.net, autorzy projektu twierdzą, że jest on online ponad 800 dni. Jak to możliwe, że program przetrwał tak długi i nie trafił na nasz monitor hyip. W program zainwestowaliśmy $400 i na razie płaci jak w zegarku, tak wiec to dobry czas na inwestycje.

Investellect zajmuje pozycję lidera w sektorze Forex i Cryptocurrency. Bardziej intrygujący jest ich slogan – „Siła Doświadczenia” . Najprawdopodobniej wykorzystują go, by wzbudzić w nas więcej zaufania oraz po to by pokazać, że są w tej branży od 2015 roku. Informacja taką można znaleźć w kilu miejscach na ich stronie.

Najprawdopodobniej strona internetowa została uruchomiona wiosną 2015 roku, ponieważ Wayback Machine (archiwum sieci web) ma wtedy zrzut ekranu witryny. Oczywiście istniał inny projekt WWW, ale główny obraz tła wygląda tak samo. Ostatni zrzut ekranu starego projektu przestaje być widoczny 25 maja 2015 r. W 2016 r. Na Wayback Machine nie ma zrzutów ekranu, a począwszy od marca 2017 r. istnieją zdjęcia z istniejącego już projektu. Z tego zakładam, że projekt jest aktywny od kilku miesięcy. Administratorzy programu Investellect postanowili uruchomić go ponownie. Oczywiście są opóźnienia, gdy narzędzie archiwizacji internetowej przechwytuje witrynę, ale jest oczywiste, że witryna nie była aktywna w 2016 roku. Na różnych forach zajmujących się tematyką HYIP brak info na temat programu

Sama strona jest zbudowana na skrypcie Gold Coders i ma niezwykły układ w porównaniu do innych witryn HYIP, które ostatnio sprawdziłem. Wszystkie najważniejsze informacje dla potencjalnego inwestora można znaleźć na stronie głównej. Projektant strony postanowił użyć czarnego koloru jako ogólnego wzoru kolorystycznego na całej stronie, co jest dziś chyba mało popularne.

Investellect oferuje 6 różnych planów inwestycyjnych. W większości przypadków, gdy jest więcej niż 3 plany, administratorzy łączą dwa typy obliczeń zysku – % dziennie przez pewną liczbę dni i % po pewnej liczbie dni. Dlatego zalecam wykonanie własnych obliczeń, aby zrozumieć, jak korzystny jest każdy plan. Zauważyłem, że większość planów Investellect ma bardzo wysoki minimalny depozyt. Oczywiście, profesjonalni gracze nie zgodzą się bo dysponują większym budrzetem. Jednak najbardziej realistyczny plan ze względu na minimalny depozyt w wysokości 10 dolarów to plan zwany Standard Daily Plan 1,2% dziennie przez 60 dni. Następny plan ma minimalny depozyt w wysokości 800 USD co w naszym przekonaniu, jest raczej dedykowane dla profesjonalnych graczy. Pamiętaj, by wykonać własne obliczeni ale sprawdź ten przykład:

Przy inwestycji w wysokości 200 USD inwestor zyska 144 USD po 60 dniach. Oprocentowanie jest bardzo niskie, jednak wygląda stabilnie.

Podsumowując. Po pierwsze, najprawdopodobniej ten HYIP nie jest online od ponad 800 dni. Po drugie, większość planów inwestycyjnych ma bardzo wysoki minimalny depozyt, który dotyczy graczy pro, a nie początkujących. Najbardziej realny depozyt na 60 dni. Niestety, nikt nie może przewidzieć, co się stanie z tym lub innym HYIP jutro. Jeśli więc zdecydujesz się na jakieś inwestycje, nie inwestuj więcej, niż możesz sobie pozwolić na stracenie!

Nie mniej jednak patrząc na takie projekty jak skyllex, xabo itp., które również twierdziły, że działają dłużej niż to było w rzeczywistości dały nam zarobić przez długi czas.

Przy rejestracji z naszych linków dostaniesz zwrot 50% prowizji

Jeżeli chcesz dostać zwrot prowizji wypełnij formlarz klikając przycisk „Zwrot prowizji” poniżej, gdzie znajdziesz wszystkie potrzebne informacje. Zwrot zostanie wysłany w przeciągu 48h godzin od momentu wysłania wniosku.

Komentarze

komentarze

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Translate »