Pokaż ten artykuł na swoim profilu społecznościowym

!! UWAGA SCAM !!

PORGAM NIE PŁACI

Nasi Drodzy Inwestorzy,
Dziś chcemy Wam przedstawić nowy program CRYPTOS, który wszedł właśnie do naszego portfolio programów inwestycyjnych. W tym przypadku nasza pierwsza inwestycja wynosi $30, a program który nas najbardziej zachęcił to 6% dziennie na zawsze – wygląda zachęcająco prawda ?

Każdy z Was, kto zarabianie online traktuje poważnie powinien przyjrzeć się dokładnie temu rozwiązaniu. CRYPTOS oferuje kilka prostych rozwiązań inwestycyjnych, a dokładnie :109% po 3 dniach; 125% po 6 dniach; 165% po 12 dniach; 355% po 20 dniach we wszystkich tych przypadkach, nasz depozyt początkowy jest zamrożony na okres inwestycji. Dodatkowo mamy program, w który my weszliśmy czyli 6% dziennie na zawsze. Wypłaty robione są manualnie do 24 h. W programie mamy dostępne najpopularniejsze procesory płatanicze tzn: BTC, Payeer, PerfectMoney oraz AdvancedCash.

Sama strona programu CRYPTOS nie powala wyglądem, bynajmniej w naszym odczuciu, jednak widać, że nie jest to żaden szablon i strona zrobiona została z wielką starannością. Samo poruszanie się po stronie jest dość łatwe i przyjemne. Depozyty składa się łatwo tak samo jak robi się wypłaty. Support odpisuje bardzo szybko, co w przypadku programów HYIP jest dla nas bardzo ważnym wyznacznikiem.

Na stronie programu CRYPTOS możemy znaleźć informacje, że strona głównie zarabia na inwestycjach w kryptowaluty w czym ma doświadczenie od 3 lat. Co podnosi wiarygodność programu, to to, że na stronie głównej możemy znaleźć certyfikat legalności firmy, po kliknięciu na który wchodzimy na stronę companieshouse.gov.uk i widzimy, że firma powstała 10 Kwietnia 2015 roku. Często na różnych stronach, możemy znaleźć informacje o zarejestrowanej firmie, niemniej jednak rzadko kiedy, firma jest zarejestrowana aż tyle czasu.

Jeżeli chodzi o media społecznościowe, FB wygląda dość naturalnie. Na chwile obecną posiada 128 użytkowników co czyni FANPAGE autentycznym ze względu na to, że program dostępny jest online od 7 dni. W tym przypadku administracja serwisu, nie pokusiła się o zakup lajków i czeka, aż prawdziwi użytkownicy inwestujący w program dołączą do grupy na FB. FANPAGE niestety prowadzony w języku niemieckim, jednak pewnie do czasu. Takie rzeczy jak reklama czy też prowadzenie FANPAGE są bardzo ważne dla nas podczas analizy programu, jednak tak jak zawsze nie daje to pewności na długowieczność programu.

Reasumując, program daje bardzo fajne zyski i posiada proste programy. Osobiście polecamy program 6% dziennie, dzięki czemu każdego dnia na nasze konto wpływają środki. Program dość świeży, jednak widać w nim potencjał – jednak jest to nasze subiektywne zdanie. Pytanie, które jak zawsze się pojawia, jak długo tym razem program będzie dostępny online, oby jak najdłużej, jednak odpowiedzi na to pytanie raczej nie zna nikt poza samym adminem strony. Pamiętaj proszę, że każda inwestycja niesie za sobą ryzyko utraty całości lub części depozytu, dlatego każda inwestycja jest robiona na twoją odpowiedzialność.

 

Adres: https://crypto-s.biz/
Data rozpoczęcia: 10 kwietnia 2017
Rodzaj płatności: Manualna do 24h
Min. wkład: $ 10
Min. wypłata: $ 1
Płatności: Perfect Money, Payeer, AdvCash, Bitcoin
SSL: COMODO
Ochrona przed DDoS: DDoS-Guard
Prowizje poleconych : 5-2-1%

Przy rejestracji z naszych linków dostaniesz zwrot 50% prowizji

Jeżeli chcesz dostać zwrot prowizji wypełnij formlarz klikając przycisk „Zwrot prowizji” poniżej, gdzie znajdziesz wszystkie potrzebne informacje. Zwrot zostanie wysłany w przeciągu 48h godzin od momentu wysłania wniosku.

Komentarze

komentarze

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Translate »