Pokaż ten artykuł na swoim profilu społecznościowym

W dzisiejszym artykule zamierzam dokonać przeglądu programu o nazwie Coinfinance Ltd. Coinfinance Ltd.  Zainwestowałem w program $400 i będę Cię na bieżąco informował o statusie płatności. W skrócie Coinfinance Ltd. oferuje nam pomoc w wykorzystaniu rynku kryptowalutowego z pięcioma średnioterminowymi planami inwestycyjnymi. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym programie i jego funkcjach, przeczytaj ten artykuł.

Coinfinance Ltd oferuje pięć planów inwestycyjnych od 3% do 5% dziennie przez 70 dni roboczych, które nieznacznie różnią się pod względem min i max inwestycji. Odpowiednio, pierwszy plan (depozyt $10, $999) oferuje 3% dziennie, drugi plan (depozyt $1000 – $999999) oferuje 3,5% dziennie, trzeci plan (depozyt $10 000 – $49 999) – 4% dziennie, czwarty plan (depozyt $50 000 – $99 999) – 4,5% dziennie, a piąty plan (depozyt $100 000 – $1 000 000) – 5% dziennie przez 70 dni roboczych. Dla wszystkich pięciu planów, depozyt początkowy może być wycofany pod koniec okresu inwestycji. Wnioski o wypłatę za pośrednictwem Bitcoin, Litecoin i DogeCoin (do 500$) są natychmiast przetwarzane. Jednak wnioski o wypłatę w innych walutach lub w kwotach przekraczających 500$ będą rozpatrywane w ciągu 24 godzin.  Minimalna wypłata wynosi $1, ale maksymalna wypłata nie jest ustalona. Program akceptuje Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash, LiteCoin, DogeCoin i Dash.

Profil programów, które lubię nazywać „inspirowane kryptowalutami”, ostatnio nieco się zmienił. Kilka miesięcy temu programy te oferowały głównie wydobycie kryptowalut. Jednak ostatnio tak zwane programy inspirowane kryptowalutą mają tendencję do oferowania inwestycji na rynkach kryptowalutowych. Właśnie to oferuje Coinfinance Ltd – przekształcenie inwestycji w kryptowaluty w „wygodny, szybki, łatwy i stosunkowo wolny od ryzyka proces”. Słowa „bez ryzyka”, „zmniejszanie ryzyka” przykuły moją uwagę wielokrotnie, gdy po raz pierwszy przeglądałem stronę internetową tego programu. Na przykład, na stronie FAQ, znajdziemy odpowiedź na następujące pytanie: „Czy istnieje ryzyko utraty pieniędzy”? Zapraszam do przeczytania pełnej odpowiedzi na stronie internetowej, ale moim zamiarem jest przypomnieć ci raz jeszcze, aby nie inwestować więcej niż możesz stracić, bez względu na to, jak bardzo podkreślany się aspekt braku ryzyka.

Strona jest dobrze przygotowanym standardem HYIP – łatwo można ją przeglądać, zarejestrować się, obliczyć zysk i dokonać wpłaty. Należy jednak pamiętać, że depozyt jest dodawany do konta użytkownika po 3 potwierdzeniach przez sieć blockchain, więc może to trochę potrwać.  Administratorzy nazywają siebie doświadczonym zespołem instytucjonalnej klasy transakcji kryptowalut. Na stronie „About us” administratorzy dzielą się kilkoma zdaniami o trzech działach zespołu i o tym, jak przestrzegają najwyższych standardów uczciwości, prawdy i odpowiedzialności, ale wiecie jak to jest. Strona FAQ, obejmuje prawie wszystko to, co jest ważne dla potencjalnych inwestorów (rachunek, inwestycje, wypłaty, pytania programu partnerskiego). Czasami takie podejście pomaga lepiej się wyróżnić.

Administratorzy nazywają program „Your bridge to the future money”. Do pewnego stopnia, rzeczywiście zgodziłbym się na koncepcję tego sloganu marketingowego, ponieważ oferta w połączeniu z pracą, którą wykonali admini, może naprawdę służyć komuś jako most do świata HYIP. A ty co sądzisz ? Zostaw komentarz.

Jak zawsze pozwala przeglądamy ranking Alexa. Oczywiście, ranking Alexa musi być postrzegany tylko jako wskazówka. Obecnie główna publiczność Coinfinance Ltd. pochodzi z Brazylii, Indii, Algierii, Rosji i Egiptu. Pomimo faktu, że Coinfinance Ltd ma również profile na Twitterze i Facebooku. Strona posiada ważny certyfikat SSL przyznany przez GeoTrust EV RSA CA ważny do 27 sierpnia 2019 roku. Ponadto, administratorzy dodali certyfikat inkorporacji na stronie internetowej, aby dodać dodatkowej wiarygodności. Firma Coinfinance Ltd. została założona 3 lipca 2018 roku.

Co inni mówią o tym programie ? Na razie głównym tematem dyskusji jest oferta inwestycyjna – oprocentowanie, termin inwestycyjn. Wydaje się jednak, że ludzie akceptują ofertę, niektórzy dzielą się swoimi danymi dotyczącymi inwestycji i wypłat.

Przejdźmy więc do najważniejszej części – możliwości inwestycyjnych. Kalkulator inwestycyjny jest dostępny na stronie internetowej. Jednak tutaj skupię się na najbardziej przystępnym cenowo planie inwestycyjnym. Pierwszy plan, który oferuje 3% dziennie przez 70 dni roboczych. Inwestycja 200 dolarów wygenerowałaby dzienny zwrot w wysokości 6 dolarów. Z 3% dziennie przez 70 dni roboczych, break-even point jest osiągany po 34 dniach roboczych. Na koniec okresu inwestycyjnego (70 dni roboczych lub 98 dni łącznie z weekendami), inwestycja o wartości 200 dolarów przyniosłaby zysk netto w wysokości 220 dolarów i 420 dolarów łącznie w przypadku, gdy program będzie trwał 70 dni roboczych po inwestycji i początkowy depozyt jest zwracany. Oczywiście, program oferuje również program polecający. Jak zwykle, aby wziąć udział w programie użytkownik nie musi dokonywać inwestycji.

Czy dokonałeś już inwestycji w Coinfinance Ltd jest i masz jakieś przydatne informacje, którymi możesz się z nami podzielić? Prosimy o wysłanie wiadomości na czacie, aby podzielić się swoimi doświadczeniami!

Szczegóły projektu:

Plany inwestycyjne: 3% do 5% dziennie przez 70 dni roboczych. Początkowy depozyt zwracany pod koniec okresu inwestycyjnego.

Procesory płatności: Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash, LiteCoin, DogeCoin i Dash.

Inwestycje począwszy od: $10

Wypłata gotówki: natychmiast

SSL: GeoTrust EV RSA CA

Hosting: Dancom Ltd.

Ochrona DDoS: DDoSGuard

Skrypt: GoldCoders

Nagroda partnerska: 6%

Przy rejestracji z naszych linków dostaniesz zwrot 50% prowizji

Jeżeli chcesz dostać zwrot prowizji wypełnij formlarz klikając przycisk „Zwrot prowizji” poniżej, gdzie znajdziesz wszystkie potrzebne informacje. Zwrot zostanie wysłany w przeciągu 48h godzin od momentu wysłania wniosku.

Komentarze

komentarze

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Translate »