Pokaż ten artykuł na swoim profilu społecznościowym

!! UWAGA SCAM !!

PORGAM JUŻ NIE PŁACI

Witamy Was wszystkich,

To był wspaniały tydzień, cały nasz zespół bawił się razem na nartach, stąd nie było żadnych nowości w ostatnim tygodniu. No ale znowu wracamy do pracy. Wyjazd ten przyniósł nam wiele nowych pomysłów, dlatego też od razu zaczynamy naszą prace na najwyższych obrotach. Tak wiec czas zacząć:

Dziś opiszemy Wam program, który nazywa się CLEMENBIT. Program dołączył do naszego portfolio w dniu 11 kwietnia 2017 roku. Program jest dostępny online od dnia 3 kwietnia 2017 roku, tak wiec jest dość świeży. Na początek zainwestowaliśmy $400.

Strona jak i sama firma wygląda bardzo obiecująco – mowa o : nazwie firmy, numer NIP firmy, dane lokalizacji biura itp. Dobrze wiemy, że nie jest to gwarancja obiecującego programy HYIP, ale jest to jeden z czynników na które zwracamy naszą uwagę podczas naszych inwestycji.  Staramy się weryfikować te dane na tyle na ile jest to możliwe, bo jak na pewno wiecie wiele programów typu HYIP podaje fałszywe dane i myślą tylko jak nas wszystkich oszukać.

Co właściciele prezentują na swojej stronie ? Wg naszej opinii, na stronie głównej jest bardzo dużo informacji, czy to potrzebne ? Ciężko powiedzieć, widocznie obrali taką strategie, by pokazać, że firma to nie fikcja, a wszyscy, którzy trafią na stronę znajdą wszystkie potrzebne informacje. Sam projekt czy też system wydają się być nie standardowe, prawda ? Jest to kolejny bardzo ważny czynnik, który bierzemy pod uwagę, gdyż widać, że ktoś włożył w to prace,  wiec prawdopodobnie ma długo falowe plany. Jednak takie atuty strony, nigdy nie robią z niej pewniaka, ale kto nie testuje ten nic nie ma, co nie ?:)

Jeżeli chodzi o media społecznościowe, zazwyczaj programy kupują już istniejące konta lub kupują komentarze itp. Tutaj widać, że konto na FB oraz Twiter wygląda realnie. Ma zaledwie kilka wpisów, co prawdopodobnie mówi nam, że właściciele wierzą, że wszystko się rozkręci dzięki prawdziwym użytkownikom.

CLEMENBITto kolejny program akceptujący metodę płatności Payza. Jest to chyba bardzo ważny fakty, gdyż by uzyskać pozwolenie na korzystanie z takiej formy płatności, jest cała droga weryfikacji. Dodatkowo CLEMENBIT akceptuje PerfectMoney, Payeer, BitCoin, ADVCash, OkPay, Neteller. Jak widać, wiele opcji dla różnych gustów. Wydaje się to być dość zachęcające, bynajmniej dla nas. Oczywiście metody płatności są tylko kolejnym czynnikiem, który jest ważny, ale nie ma to bezpośredniego wpływu na długowieczność programu.

Program inwestycyjny jest dość prosty, co jak na program HYIP jest dość ciekawe i bardziej zrozumiałe szczególnie dla nowych użytkowników, którzy zaczynają swoją przygodę z zarabianiem online. Firma CLEMENBIT oferuje zmienną stopę procentową do 3,5% dziennie. W rzeczywistości może to być również 2,1%, co jest wymieniane jako minimum dzienne. Inną ważną rzeczą, o której warto pamiętać, jest to, że depozyt jest wliczony w płatności dzienne. Zasadniczo należy obliczyć, kiedy Twój depozyt zostanie zwrócony i kiedy zacznie zarabiać. Na przykład depozyt w wysokości $200 zacznie generować dochód dopiero po 36 dniach. Powiedzmy, że zdecydujesz się na przechowywanie depozytu w programie przez 50 dni, co przyniesie $80 z zainwestowanych $200.  Oczywiście 50 dni to dużo, wiele rzeczy może się zdarzyć w tym czasie. Niektórzy mogą twierdzić, że nasze obliczenia nie są w 100% słuszne ze względu na stopę zmiennoprocentową. Średnia stopa procentowa wynosi 2,8% dziennie i na tej podstawie, zostały zrobione nasze obliczenia.

Jak widać jest wiele ciekawych i dobrze przemawiających faktów na temat programu CLEMENBIT, dlatego też inwestujemy w niego nasze pieniądze. Na koniec jak zawsze podkreślamy, że programy typu HYIP niosą za sobą ryzyko straty lub częściowej utraty depozytu, dlatego decyzja jak zawsze należy tylko do Ciebie.

Komentarze

komentarze

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Translate »