Pokaż ten artykuł na swoim profilu społecznościowym

Witajcie,

Mam nadzieje, że nadchodzący weekend napawa Was optymizmem tak jak mnie. Zanim jednak zaczniemy pełny relax i grilowanie, chciałem Wam przedstawić opis świetnego programu inwestycyjnego Chain Trade Group, który znajduje się w naszym portfolio od 02.08.2017, tak wiec już prawie miesiąc. W tym czasie wszystkie wypłaty były w pełni ekspresowe co zrobiło na mnie osobiście bardzo duże wrażenie. Czy zarabianie online może być łatwe ? Przekonajmy się.

  1. Opis programu

Chain Trade Group to program inwestycyjny, który ma bardzo prosty i zarazem bardzo fajnie przemyślany wygląd strony. Często była, że administracja przesadza z wyglądem, jednak w tym przypadku, wszystko jest jak by szyte na miarę. Co przez to rozumie ? Wszystkie najważniejsze informacje są na wyciągnięcie ręki. Na stronie głównej mamy bezpośredni dostęp do prezentacji programu na kanale YT, do tego jak zacząć inwestycje oraz na czym to wszystko polega. Na samym dole pokazane mamy jakie procesory płatnicze obsługiwane są przez ten program. Wiec sami musicie przyznać, że to są te informacje, które są dla potencjalnego inwestora niezbędne.

  1. Plany inwestycyjne

Z informacji jakie możemy znaleźć na stronie wynika, że Chain Trade Group posiada tylko jeden program inwestycyjny, za który odpowiada bezpośrednio oraz dodatkowe 5 programów w których tylko pośredniczy. Program Chain Trade Group w którym na dzień dzisiejszy znajdziemy 222 inwestorów daje stabilny profit w wysokości 0.2% przez 500 dni. Dodatkowe programy, w których Chain Trade Group pośredniczy to „Dragon Foundation” (w którym my jesteśmy), który daje możliwość zarobku w przedziale 0.1 do 6% dziennie przez 180 dni. Kolejny program inwestycyjny to CloudShare który w przeciągu 120 dni daje od 0.1 az do 10% dziennie. Następny to BitStrong, który przez 100 dni daje od 0.1 do 5% dziennie. Przedostatni to CNC dający od 0.1 do 3% dziennie przez 90 dni. Ostatni to T.G.Thomas który przez 300 dni zwraca od 0.1 do 1.7 % dziennie.

Tak jak widzicie do koloru do wyboru, każdy znajdzie coś dla siebie.

  1. Popularność / Media społecznościowe

Bazując na rankingu alexa https://www.alexa.com/siteinfo/chain.group, strona zajmuje pozycje 154,276 w rankingu globalnym oraz 35.167 co jest bardzo imponującym wynikiem. W Polsce ma 10660 miejsce, tak wiec również bardzo imponujące. Popularność, wzrasta z dnia na dzień, dlatego mamy nadzieje, że będzie to długi projekt.

  1. Podsumowanie

Program Chain Trade Group jest pierwszym programem wysokiego ryzyka, który w swoim portfolio daje możliwość inwestycji w inne podmioty inwestycyjne. Trzeba śmiało powiedzieć, że jest to nowe dość innowacyjne podejście, które dość mocno zachęca inwestora do sprawdzenia możliwości. Pomimo tego trzeba jednak pamiętać, że jest to program wysokiego ryzyka i może za sobą ciągnąc poważne konsekwencje, ale z tą refleksją zostawiam Was już samych i życzę udanego weekendu !

 

Adres: https://chain.group/
Data rozpoczęcia: 19 lipiec 2017
Rodzaj płatności: Manualna
Min. wkład: $ 5
Min. wypłata: Brak limitu
Języki: Angielski
SSL: COMODO
Ochrona przed DDoS: DDoS-Guard
Prowizje poleconych : do 5%

Przy rejestracji z naszych linków dostaniesz zwrot 50% prowizji

Jeżeli chcesz dostać zwrot prowizji wypełnij formlarz klikając przycisk „Zwrot prowizji” poniżej, gdzie znajdziesz wszystkie potrzebne informacje. Zwrot zostanie wysłany w przeciągu 48h godzin od momentu wysłania wniosku.

Komentarze

komentarze

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Translate »