Pokaż ten artykuł na swoim profilu społecznościowym

!! UWAGA SCAM !!

PORGAM NIE PŁACI

Phoenix Investment to program, który w końcu doczekał się opisu na naszej stronie. Ten program typu HYIP dołączył do naszego monitora zaraz po wystartowaniu, a dokładnie 04-09-2017. Zainwestowaliśmy asekuracyjnie $100, by zobaczyć jak działa i zrozumieć o co dokładnie w nim chodzi. Dlatego dziś nadszedł czas by w końcu opisać ten program i zademonstrować Wam co o nim sądzimy.

Zaraz po pierwszym załadowaniu strony poczułem, że treść została przetłumaczona na język angielski z jakiegoś innego języka. Nie mam nic przeciwko temu, że administrator korzysta prawdopodobnie z Google Translate, ale trochę to „słabo” wygląda jeżeli nie wiesz co tam jest napisane (co autor miał na myśli). Naszym zdaniem najlepiej by było aby oryginalny tekst stał się głównym językiem tej strony internetowej. Oprócz tego okropnego tłumaczenia istnieją jeszcze trzy inne opcje językowe – rosyjski, niemiecki i chiński.

Naszym zdaniem większość administratorów HYIP zdecydowała, by ich HYIP był zarejestrowany w Wielkiej Brytanii. Mimo że większość treści Phoenix Investment została przetłumaczona i jest trudna do zrozumienia, wiadomo, że firma posiada brytyjski certyfikat zarejestrowania działalności. Pamiętaj, że taki certyfikat może być dostarczony bez opuszczania domu, poprzez zakup w Internecie za opłatą około 100 GBP. Z informacji zawartych na stronie wynika, że Phoenix Investment zajmuje się kryptowalutami. Niestety, ze względu na jakość tłumaczenia trudno jest zrozumieć podstawowe informacje. Jeżeli znasz jeden z pozostałych języków, może zrozumiesz więcej niż my. Uważam, że jeden z tych trzech tekstów musi być tekstem oryginalnym.

W programie hyip Phoenix Investment można znaleźć informacje o czterech planach inwestycyjnych. Jest parę rzeczy które trzeba wiedzieć o tych planach. Po pierwsze, minimalny depozyt zaczyna się od $50 w pierwszym planie, ale $20001 w czwartym ostatnim planie. Zasadniczo, jedynie pierwszy plan wygląda realistycznie przy minimalnym depozycie. Po drugie, inwestorzy mogą wypłacić swoje pieniądze tylko w każdy poniedziałek, a czas wypłaty zajmuje do 48 godzin. Po trzecie, minimalna wypłata wynosi 10 dolarów. Po czwarte, początkowy depozyt jest uwzględniany w płatnościach i nie będzie zwracany na końcu. Inwestorzy mogą dodać saldo używając PerfectMoney, AdvCash, BitCoin lub Ethereum. Pieniądze mogą być wypłacone przy użyciu tej samej opcji płatności, który został wybrany do inwestycji.

Jak napisałem w poprzednim paragrafie, pierwszy plan inwestycyjny  7,8% tygodniowo wydaje się najbardziej realistyczny przy minimalnej wysokości depozytu, a dokładnie w wysokości 50$. W następnym planie 8,2% minimalny depozyt wynosi $2501. Być może zauważyłeś, że takie praktyki są powszechne wśród długoterminowych HYIP-ów. Nie jest to wyjątek z 7,8% tygodniowo (1,1% dziennie), a okres deponowania wynosi 25 tygodni. Zasadniczo osiągnięcie progu rentowności i osiągnięcie zysku zajmie dużo czasu. Na przykład, $200 zdeponowane w pierwszym planie z 1,1% dziennej stawki i 2,2 USD dziennego zysku. Depozyt taki osiągnąłby próg rentowności po 91 dniach (około 3 miesięcy). Na koniec okresu deponowania (25 tygodni) łączny zysk wyniósłby 185 USD. Wygląda świetnie, ale 25 tygodni pokazane w miesiącach sprawia, że to więcej niż pół roku.

Biorąc pod uwagę wszystkie te czynniki, możemy powiedzieć następujące. Strona wygląda bardzo prosto i wygląda na to, że administrator lub programista był w chyba w pośpiechu.  Ponadto słabe tłumaczenia języka angielskiego robią bardzo złe wrażenie na samym początku. W szczególności, jeśli głównym językiem tego programu hyip jest angielski. Mimo że administrator starał się podążać za trendami i zarejestrować firmę na wyspach, ogólne wrażenie tego programu jest średnie. Oczywiście, często widzimy HYIPy zarówno z kiepskim jak i wspaniałym wyglądem co nie gra współmiernie z ich żywotnością itp. Niezależnie jednak od tego, czy jesteś początkującym czy ekspertem, pamiętaj, że wszystkie HYIP są bardzo ryzykowne i jesteś jedyną osobą odpowiedzialną za swoje inwestycje. Dlatego jeśli kiedykolwiek zdecydujesz się na jakąkolwiek inwestycję, nie inwestuj więcej niż możesz stracić i traktuj to jako zabawę, a nie jako główne źródło dochodu.

Przy rejestracji z naszych linków dostaniesz zwrot 50% prowizji

Jeżeli chcesz dostać zwrot prowizji wypełnij formlarz klikając przycisk „Zwrot prowizji” poniżej, gdzie znajdziesz wszystkie potrzebne informacje. Zwrot zostanie wysłany w przeciągu 48h godzin od momentu wysłania wniosku.

Komentarze

komentarze

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Translate »