Pokaż ten artykuł na swoim profilu społecznościowym

!! UWAGA SCAM !!

PORGAM NIE PŁACI

Nasi Drodzy inwestorzy,

Dzisiaj opiszemy dla was kolejny program wysokiego ryzyka hyip, który jest BIOSTRY.BIZ . Program dostępny jest tylko w języku angielskim co może być lekką przeszkodą na naszych rodaków.

  1. Opis programu

Zgodnie z opisem, program zajmuje się badaniami biotechnologii  w różnych systemach tj. w sektorze farmaceutycznym, biotechnologicznym, rolniczym, zdrowotnym, opracowując innowacyjne metody i narzędzia. Członkowie firmy pomagają promować gospodarkę wrzosową poprzez tworzenie płatnych, biotechnologicznych miejsc pracy. Możliwości firmy obejmują m. in. promocję wykorzystania enzymów przemysłowych, konwersję biomasy w energię i chemikalia oraz przełomowe technologie oczyszczania. Wyróżniją się w rozwiązywaniu wszelkich przeszkód biurokratycznych związanych ze wszystkimi sprawami międzynarodowymi, kwestiami naukowymi i regulacyjnymi oraz wszystkimi sprawami radiofonii i telewizji oraz sprawami publicznymi.

Oczywiście ten tekst należy brać z przymrużeniem oka, gdyż zakładam, że wszyscy wiemy jak działa rynek HYIP.

  1. Plany inwestycyjne

Obecnie BIOSTRY.BIZ ma dwa plany inwestycyjne:

1. 2,8% dziennie od poniedziałku do piątku na zawsze.

2. 2.4% dziennie od poniedziałku do piątku przez 7 dni, depozyt wraca na koniec.

Warto tutaj podkreślić fakt, że BIOSTRY.BIZ pobiera opłatę 3% w momencie wypłaty, czyli przykładowo wypłacając $1 dostaniemy faktycznie $0,97 – co jest średnio korzystne w naszym mniemaniu.

W BIOSTRY.BIZ działają 3 opcje płatnicze, podstawowa płatność w BTC oraz alternatywnie PerfectMoney i AdvCash, które i tak przeliczane są na BTC.

  1. Popularność / Media społecznościowe

BIOSTRY.BIZ posiada dwa profile społecznościowe na Facebooku oraz Instagramie. Widać, że profile nie są „ściemnione” gdyż powstały nie dawno i nie mają zaskakującej liczby obserwatorów. Często bywa tak, że admini kupują polubienia lub inne usługi by zwiększyć wiarygodność danego programu. – tutaj tego nie ma.

  1. Podsumowanie

BIOSTRY.BIZ to kolejny program wysokiego ryzyka w którym stopa zwrotu jest długa. Zgodnie z naszą wiedzą tego typu programu potrafią „żyć” dość długo jednak nigdy nie jest to regułą, dlatego pamiętaj, że każdą inwestycje robisz na własną ręke, a inwestycje w programy HYIP obarczone są ryzykiem,

 

Przy rejestracji z naszych linków dostaniesz zwrot 50% prowizji

Jeżeli chcesz dostać zwrot prowizji wypełnij formlarz klikając przycisk „Zwrot prowizji” poniżej, gdzie znajdziesz wszystkie potrzebne informacje. Zwrot zostanie wysłany w przeciągu 48h godzin od momentu wysłania wniosku.

Komentarze

komentarze

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Translate »