Pokaż ten artykuł na swoim profilu społecznościowym

Nasi drodzy inwestorzy,

Kolejny dzień i kolejna recenzja. Dziś przedstawimy Wam program o nazwie BIKSBIT. Sama strona wygląda dość minimalistycznie co tak naprawę odpowiada naszym gustom i to nie tylko dlatego, że na stronie można znaleźć fajne zdjęcia błyszczących kolorowych drogich kamieni. Sam program wystartował ponad rok temu jednak obecny wygląd strony powstał 3 kwietnia 2017 roku dlatego uznajmy tą datę za datę startu tego programu. Projekt dość mocno do nas przemówił, dlatego zainwestowaliśmy w niego $150. Każdy nowy inwestor dostaje na pocztątek dodatkoe $10.

Wg informacji, które udało nam się odnaleźć, projekt ten był w fazie uśpienia przed długi czas, gdzie następnie dodano obecny wygląd. Być może przez ten czas strona była testowana na kilka sposób, by mieć pewność, że wszystko działa jak należy. Na stronie Web.Archive.org możemy zobaczyć, jak strona wyglądała wcześniej.

Być może niektórzy z Was słyszeli coś na temat BIKSBIT ? Nasz monitor hyip jest za młody by mieć jakiekolwiek informacje w archiwum, no ale przejdźmy do rzeczy. Dawno, dawno temu program ten propagował idea wolności finansowej, śmiało mówili o sobie, że są długoterminową firmą HYIP, która zarabia głównie na rynku forex oraz przez inne szeroko rozumiane inwestycje. No ale jak widać, czas potrafi wszystko zmienić i teraz zaczynają wydobywać, przetwarzać oraz sprzedawać różnego rodzaju kamienie szlachetne do przedstawicieli firm jubilerskich.  Są to fakty, które bez problemu bez większego szukania można znaleźć w Internecie.

Obecnie BIKSBIT ma 8 planów inwestycyjnych. Dla nas najbardziej sensowy wydaje się plan na 25 dni z 2,16% stopą procentową o nazwie BIKSBIT PRO. Oczywiście, jest to tylko nasze subiektywne zdanie i z całą pewnością zachęcamy do pełnej analizy pozostałych planów. Minimalny depozyt to $10, czyli dość dobry, jeżeli chodzi o początkowych inwestorów. Kolejnym planem IMPERIAL z minimalnym depozytem $500. Jak widać, w tym przypadku nasza inwestycja, jest znacząco większa od planu BIKSBIT PRO, jednak daje to również większe korzyści. Przykład korzyści z planu BIKSBIT PRO przy depozycie w wysokości $100, generuje nam $54 co na sam koniec daje nam dokładnie %154 czyli 54% więcej. Początkowy depozyt zwracany jest na koniec planu inwestycyjnego. Pamiętajmy jednak, że w przeciągu tych 25 dni, wiele może się zdażyć i każda inwestycja jest obarczona ryzykiem utraty części lub nawet całości depozytu.

BIKSBIT akceptuje najbardziej popularne procesory płatnicze takie jak: PerfectMoney, Bitcoin, Payeer. Dodatkowo akceptują procesor Payza, co zwiększa znacząco wiarygodność programu.

Oczywiście, jak zresztą wiecie zawsze staramy się podejść obiektywnie do każdej naszej recenzji, szukamy wszystkich za i wszystkich negatywnych aspektów. Mamy nadzieje, że ta krótka recenzja dała Wam jakiś, krótki obraz nt. samej firmy BIKSBIT. Tak jak pisaliśmy wyżej, można znaleźć wiele informacji na temat tego programu w sieci, dlatego też do tego zachęcamy. Nowy wygląd strony, wydaje się być przemyślany i dobrze skomponowany, jednak jak zawsze nie daje nam to żadnej pewności długowieczności programu. Dlatego powtórzę raz jeszcze, pamiętaj, że każda inwestycja robiona jest na twoją własną rękę, ale z drugiej strony jeżeli uda Ci się coś zarobić, proszę podziel się z nami tą informacją.

 

Adres: https://biksbit.net
Data rozpoczęcia: 4 kwietnia 2017
Rodzaj płatności: Manualna
Min. wkład: $ 10
Min. wypłata: $ 1
Płatności: Perfect Money, Payeer, Payza, Bitcoin
SSL: COMODO
Ochrona przed DDoS: DDoS-Guard
Prowizje poleconych : 10%

Przy rejestracji z naszych linków dostaniesz zwrot 50% prowizji

Jeżeli chcesz dostać zwrot prowizji wypełnij formlarz klikając przycisk „Zwrot prowizji” poniżej, gdzie znajdziesz wszystkie potrzebne informacje. Zwrot zostanie wysłany w przeciągu 48h godzin od momentu wysłania wniosku.

Komentarze

komentarze

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Translate »